دانلود نرم‌افزار WinMount.3.5.0913

برای روشن‌تر شدن مطلب، فرض کنید که دوست شما یک سی‌دی Microsoft Office به شما امانت داد تا روی کامپیوتر خود نصب کنید. شما برای اینکه دوباره از این سی‌دی استفاده کنید، دوست دارید یک کپی از آن را داشته باشید. ولی سی‌دی خام در دسترس ندارید. شما می‌توانید به کمک برنامه‌هایی مانند Nero Burning ROM یا Clone CD یا هر برنامه‌ی رایت سی‌دی دیگری، یک ایمیج بصورت ISO از سی‌دی خود تهیه کنید. بدین ترتیب هر زمانی که سی‌دی خام داشتید، می‌توانید این ایمیج را روی سی‌دی خام رایت کنید و یک سی‌دی دقیقاً مشابه سی‌دی اصلی در اختیار داشته باشید. حال فرض می‌کنیم که سی‌دی خام ندارید و می‌خواهید دوباره Office را روی دستگاه خود نصب کنید. اینجاست که باید یک درایو مجازی برای این کار داشته باشید. یکی از ساده‌ترین و البته قوی‌ترین نرم‌افزارها برای این کار Virtual Clone Drive است. بسیار ساده روی سیستم نصب می‌شود و یک درایو مجازی در My Computer شما ایجاد می‌کند. شما می‌توانید ایمیج‌های خود را درون این درایو قرار دهید و مانند یک سی‌دی یا دی‌وی‌دی معمولی از آن‌ها استفاده کنید.

ولی نرم‌افزاری که در این پست قصد معرفی آن را دارم، با اینکه از نظر کاری مانند توضیح بالاست، ولی تفاوت در اینجاست که نرم‌افزاری WinMount قادر است تا بسیاری از فایل‌های دیگر را نیز در این درایو مجازی قرار دهد. قابلیت‌های این نرم‌افزار به شرح زیر است:

1-      فشرده‌سازی و خارج‌ کردن از حالت فشرده: به کمک این نرم‌افزار می‌توانید فایل‌های خود را با قالب‌های ZIP/7Z/ISO/MPU فشرده سازی کنید. همچنین قالب‌های RAR/ZIP/7Z/ISO/MOU/CAB/ARJ/GZ/BZ2/TAR/WIM را از فشردگی خارج کرده یا به همدیگر تبدیل کنید و یا حتی محتویات این فایل‌ها را ویرایش کنید.

2-      فایل‌های فشرده را در درایو مجازی قرار دهید: فایل‌های RAR/ZIP/MOU را در درایو مجازی قرار دهید. مزیت این کار در این است که نیازی به خارج کردن فایل از حالت فشرده نیست و در فضای هارد دیسک شما صرفه‌جویی می‌شود.

3-      فایل‌های فشرده را بصورت یک پوشه‌ی مجازی درآورید: فایل‌های RAR/ZIP/MOU را بصورت یک پوشه‌‌ی مجازی در آورید.

4-      ایمیج‌های سی‌دی/دی‌وی‌دی خود را در درایو مجازی قرار دهید: ایمیج‌های با پسوند APE/FLAC/WV/ISO/CUE/BIN/CCD/BWT/IMG/ISZ/MDS/MDF/NRG را در درایو مجازی قرار دهید یا از دیسک‌های خود ایمیج ISO تهیه کنید.

5-      ایمیج‌های هارد دیسک را در درایو مجازی قرار دهید: ایمیج‌های VHD ساخته شده توسط نرم‌افزار Virtual PC، VDI ساخته‌ شده توسط نرم‌افزار Virtual Box و VMDK ساخته شده توسط نرم‌افزار VMWare را در درایو مجازی قرار دهید.

6-      فایل‌های خود را بصورت MOU فشرده کنید: استاندارد جدید فشرده‌سازی WinMount را روی فایل‌های خود اعمال کنید. فشردگی بالا و سریع و رایگان بودن از مزایای این فرمت است.

7-      از هارد خود با فرمت WMT پشتیبان بگیرید

8-      و ...

آدرس سایت سازنده: http://www.winmount.com

قیمت نرم‌افزار: 49 دلار

لینک دانلود همراه با کرک:

دانلود از پرشین گیگ | دانلود از میدیا فایر

.: این نرم‌افزار توسط آنتی‌ویروس Avira (آخرین نسخه) کنترل شده است و فاقد هرگونه ویروس و بدافزار است، ولی پیشنهاد می‌شود شما نیز با نرم‌افزار امنیتی خود این نرم‌افزار را کنترل کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید. دنیای زیبای کامپیوتر هیچ مسئولیتی را در قبال مشکلات حاصل از این نرم‌افزار به عهده نخواهد گرفت :.

/ 0 نظر / 81 بازدید