دو تصویر روی یک تلویزیون

سونی اخیراً تلویزیونی معرفی کرده است که به دو بازیکن امکان می‌دهد تا بازی دو‌نفره را در یک صفحه انجام دهند. ایده‌ی کار به این شکل است که با یک جلوه‌ی سه بعدی، دید یک بازیکن را از بازیکن دیگر جدا می‌کنیم و بدین ترتیب، هر بازیکن یک نمای دو بعدی از بخش خود در بازی دریافت می‌کنند. این ایده آنقدر جالب است که ظاهراً تنها سونی به فکر آن نیافتاده است. LG نیز به تازگی Dual Play TV را عرضه کرده است که به بازیکن امکان می‌دهد روی یک تلویزیون، دو تصویر مجزا داشته و دو نفری بازی کنند.

LW980T به دارندگان XBox 360 امکان می‌دهد تا نما‌های مختلف را روی یک تلویزیون داشته باشند و برای همیشه با بازی‌های دو نفره‌ای که صفحه را نصف می‌کردند،‌خداحافظی کنند. در این تلویزیون نیز از فناوری سه بعدی استفاده شده است و بازیکن‌ها از عینک‌های تمام راست و تمام چپ استفاده می‌کنند. یک بازی XBox سازگار با این حالت نیز بعنوان دمو ایجاد شده است.

این تلویزیون‌های LG در مدل‌های 47 و 55 اینچی فروخته می‌شوند که بسیار بزرگتر از تلویزیون‌های 24 اینچی PlayStation 3D TV سونی است. قیمت دستگاه‌ زیاد جالب نیست و تک فروشی آن 3000 تا 4000 دلار قیمت خواهد خورد و تا ماه آینده در بازار خواهد بود.

/ 0 نظر / 31 بازدید