نرم افزار هفته : GOM Media Player 2.1.18.4762

GOM Media Player

در حالی که میدیا پلیرهای مختلف در حال رقابت بر سر ربودن گوی سبقت حضور در سیستم شما از هم میباشند، GOM Media Player با پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت ها توانسته است بعنوان یکی از محبوب ترین پخش کننده ها در آید.

از بین فرمت هایی که این پخش کننده پشتیبانی میکند میتوان از DAT، MPEG، DivX, XviD, WMV, ASF, AVI و MOV را نام برد. کدکهای دیگری نیز در این بسته پشتیبانی میشوند مانند FLV1, AC3, OGG, MP4 و H263. به کمک لیست پخش این نرم افزار، میتوانید با استفاده از حالت های مختلف مرتب سازی لیست خود را مدیریت کنید.

جالب تر تنظیمات قابل سفارشی سازی در کنترل پنل است. در این قسمت شما میتوانید روشنی تصاویر ویدئویی، میزان رنگ و اشباع را تعیین کنید. پنجره پیش نمایشی وجود ندارد و تغییرات روی ویدئوی در حال پخش اعمال میشوند.

قابلیت عکس گرفتن از صفحه نمایش نیز در این نرم افزار پیش بینی شده است که شامل بزرگنمایی و جابجایی، تم های قابل سفارشی سازی، کلیدهای فوری و میزبانی صدای قوی و قابل تنظیم است.

GOM زمانی ضعیف ترین برنامه است که شما بدنبال مستندات راهنمای آن بگردید، ولی بطور کلی پخش کننده ای بسیار قدرتمند است که تمام ویدئوهای شما را پخش خواهد کرد.

 

دانلود از CNET

/ 0 نظر / 21 بازدید